Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2014-06-10) Dnia 10 czerwca 2014 roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami i rodzicami udali się autokarem na wycieczkę do Wrocławia.

Główną atrakcją wyprawy było ZOO oraz przejażdżka z przewodnikiem zabytkowym tramwajem po Wrocławiu, którym dojechaliśmy do ogrodu zoologicznego. Uczestnicy wycieczki zobaczyli i poznali wiele gatunków gadów, ssaków, ptaków, płazów i ryb, które do tej pory widzieli tylko w książkach lub telewizji. Dzieci zachwycały się wielkością słoni i niedźwiedzi, w ZOO czuły się bardzo swobodnie i chciały zobaczyć jak najwięcej. Uczestnicy wycieczki odwiedzili także Ogród Japoński oraz obejrzeli tańczące fontanny, które również były niemałą atrakcją dla naszych dzieci w ten upalny dzień. Wszyscy do domu powrócili wieczorem pełni wrażeń.

Wycieczkę zorganizowała Regina Zalejska.