Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Rozbudowa szkoły

Od września 2018 roku przystąpiono do rozbudowy szkoły. W nowej części będzie mieściła się wymarzona sala gimnastyczna wraz z zapleczem oraz oddział przedszkolny z osobnym wejściem do budynku. Stary budynek z nowym będzie połączony łącznikiem w którym usytuowany będzie gabinet Dyrektora wraz z sekretariatem. Dzięki rozbudowie i przeniesieniu oddziału przedszkolnego do nowego budynku szkoła zyska dodatkowe pomieszczenie na salę lekcyjną.

Wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz rodzice z niecierpliwością czekają na pierwszy dzwonek 2 września 2019 roku i uroczyste otwarcie dobudowanych pomieszczeń. Uczniowie będą mieli stworzone warunki do rozwoju i realizacji zajęć z wychowania fizycznego. Sala będzie wykorzystywana także na organizację uroczystości i imprez szkolnych.