Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2014-11-04) Dnia 4 listopada 2014 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką wychowawców udali się na wycieczkę do Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

Głównym celem wyjazdu był spektakl pod tytułem "Piotruś Pan". Scenariusz przedstawienia "Piotruś Pan" ,czyli żegnaj Nibylandio oparty jest na znanej od stu lat książce Jamesa Matthew Barryego "Przygody Piotrusia Pana", której akcja rozgrywa się w krainie dziecięcej szczęśliwości - Nibylandii.

Po spektaklu uczniowie naszej szkoły mogli zobaczyć tajemnice teatralnych kulis. Wędrując z panią przewodnik zapoznali się z historią teatru i zobaczyli aktorskie garderoby. Największe wrażenie wywarła jednak na wszystkich scena główna teatru oraz usytuowanie miejsc widowiskowych .

Wyjazd do teatru wzbudził wiele pozytywnych emocji u dzieci o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.

Wycieczkę zorganizowała: Regina Zalejska