Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną    Szkoła Podstawowa w Zamościu, Zamość 14, 63-520 Grabów n/Prosną   

Wersja do druku Ikona drukarki

(2016-01-25) "W karnawale to są bale!".

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W poniedziałek 25 stycznia 2016r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas 0-VI.
Uczniowie młodszych klas przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Przy dźwiękach największych przebojów wszyscy bawili się doskonale. W przerwie uczestnicy dyskoteki udali się na słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.
Tego dnia nie brakowało wielu emocji i radości. Bogaty program zabaw i konkursów sprawił, że żadne dziecko się nie nudziło.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków odbył się w czwartek 21 stycznia 2016r., był to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele dni. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie ze znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów. Wystrój sali wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie bawiły się uczestnicząc w zabawach prowadzonych przez swoją panią. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały przedszkole. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

Na karnawałowe szaleństwo trzeba znów czekać cały rok.