Szkoła Podstawowa w Zamościu
Zamość 14, 63-520 Grabów nad Prosną
woj. wielkopolskie

Dowiedz się więcej

  (2024-05-28) ŚWIĘTO RODZINY

Rodzina obok miłości i zdrowia jest wartością najważniejszą. Bliscy są dla nas wyjątkowi. Nie wyobrażamy sobie życia bez nich. Dom rodzinny i osoby z nim związane – rodzice, rodzeństwo, dziadkowie - są dla nas bardzo ważni. Istotny jest czas spędzany z nimi. Przeżyte emocje, niezapomniane momenty dzieciństwa. To wszystko układa się w wielką całość. Rodzina i dom kojarzą nam się z dobrocią, miłością, ciepłem i akceptacją. To tam szukamy schronienia w trudnych momentach.

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 28 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z tej okazji. W tym szczególnym dniu uczniowie i dzieci z oddziału przedszkolnego poprzez przepiękne wiersze i pełne uczuć piosenki wyraziły swoim rodzicom jak bardzo ich kochają i jak ważną rolę odgrywają w ich życiu. Podziękowały za miłość i serce, codzienny trud i cierpliwość. Z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się do swoich ról wiedząc, że przedstawienie to dedykowane jest ukochanym rodzicom. Po występach dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki. Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek.

Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci rodziców. Radość wszystkich jest dowodem na to, że warto celebrować takie święta i wzmacniać więzi rodzinne.Szkoła Podstawowa w Zamościu 2019